Jump to content

Regulament

Facut pentru a fi incalcat!!!

See topic

CAMPANIE STAFF

Te asteptam cu o cerere!!

See topic

Afiliere

Comunitatea noastra afiliaza orice tip de server!!

See topic

Concurs

Ne-am gandit sa facem un concurs FORUM/USERI!!

See topic

Administrare

NewLegion ofera servere CS 1.6 / SA:MP in administrare !!

See topic

PARTNERS / SPONSORS

Sign in to follow this  
RPGELER

Aplicatie Helper

Recommended Posts

»Numele real: Hristofor

»Vârsta reală: 14

»Orașul unde trăiti: Calarasi.

»Cu ce vă ocupați: Elev.

»Sunteți de acord ca trebuie să lasați prieteniile deoparte și să acționați corect în orice situație?:Da.

»Cunoașteți la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.

»De ce credeți că meritați această funcție (Minim 20 cuvinte): Eu consider ca merit aceasta functie deoarece, vreau sa ajut playerii noi pe server cu diferite informatii, si sa imi fac multi prieteni noi.

»Descrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte): Salut ma numesc Toader Hristofor si  sunt o persoană sociabilă şi care se implică în orice fel de activitate, chiar dacă nu am nimic de câştigat, pot spune că par o fire sensibilă care se ataşează uşor. Ştiu că este important să te implici şi să ajuţi pentru că, astfel, dobândeşti experienţă. Această experienţă te va ajuta, cu siguranţă, mai târziu, într-un anumit fel, poate nu neapărat în plan profesional, dar cu siguranță în viaţă. În primul rând mă numesc Vlad, sunt din Brașov și am frumoasa vârstă de 15 ani. Sunt acel tip de om căruia nu îi plac oamenii lăudăroși și prefăcuți, îmi place să trăiesc viața la maxim și sunt un băiat sincer, glumeț, cu cei 7 ani de-acasă, responsabil, harnic, respectuos, răbdător, perseverent, descurcăreț, amabil, loial, pasionat de computere, îmi fac prieteni noi rapid și pun suflet în tot ce fac.

Am pus cu diacritice deoarece am tastatura data pe Romana am avut-o

»»»Informații de pe joc:»»»

»Numele din joc: HrisOs

»Ore jucate pe server: 1

»De cat timp jucati pe server: Astazi.

»Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde, aproximativ 3 ore pe zi.

»Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.

»ID-ul din joc: Am id-ul 5

»Averea detinuta in joc: 50kk si 200pp

»Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.

»Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.

»Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nimic, doar voi ajuta playerii si voi face afaceri cu ei.

»Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea playeriilor.

»Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam,fraps,obs,etc)?: Da, cu Obs

»Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...